4bd13b51-ab88-4cfc-9950-f8c025afbf48jpg

Naša chovateľská stanica vznikla v roku 2008, je registrovaná v Medzinárodnej kynologickej federácii (FCI) a nesie meno Amazing love. Viacerí sa ma pýt ali už prečo tento názov? Amazing love (v prekl. úžasná láska) vystihuje nielen samotné plemeno, jeho vzťah voči ľuďom, zvieratkám, a okoliu, ale aj samotnú lásku, ktorú nám zvieratká ako také dávajú......

Kto raz mal alebo má psíka, či iného miláčika, určite vie o čom hovorím. Bývame v malom mestečku na sútoku Malého Dunaja a Váhu, kde je veľa možností chodiť so psíkmi do prírody, k vode, na hrádzu a pod., kde sa môžu baby do sýtosti vyšantiť.

Naša CHS má rodinný charakter, je to naše hobby, kde sa našim psíkom venujem nielen ja, ale aj mama a hlavne môj otec, ktorý sa staral o naše baby, kým som študovala na univerzite. Bez neho by som to určite nezvládla, a patrí mu jedno veľké Ďakujem!

V našej CHS sú šteniatka odchovávané s maximálnou starostlivosťou a láskou, pod veterinárnym dohľadom. Snažíme sa o spojenia, o ktorých predpokladáme hlavne výborné zdravie, krásny exteriér a dobrú povahu. Hľadáme im rodiny, kde budú plnohodnotnými členmi rodiny. S budúcimi majiteľmi radi zostávame v kontakte, poskytneme rady ohľadne výchovy, výcviku, zdravia psíka...

teniatkaonsjpg

Verím, že aj Vy máte doma Vaše milované zvieratko, a robí Vám takú radosť ako tí naši, aj touto cestou Vám prajem príjemné prezeranie našich stránok a veľa šťastných a láskyplných chvíľ s Vašim štvornohým miláčikom!
V Kolárove, 1.4.2017                                                                   MVDr. Zuzana Kitková