Čakáme šteniatka!

USG vyšetrenie potvrdilo, že Queenka čaká šteniatka. Narodiť by sa mali začiatkom apríla. Viac info v sekcii šteniatka. 

25.-27. 1. 2019 - CACIB Nitra

V tento chladný januárový víkend, sme boli na Medzin. výstave psov v Nitre. Sugarka bola prihlásená v triede pracovnej, kde nastúpili 4 sučky. Sugarke sa darilo vynikajúco, v piatok bola Výborná 2, r. CAC, v sobotu Výborná 1, CAC - týmto splnila podmienky na udelenie titulu Slovenský šampión krásy, v nedeľu bola Výborná 2, r. CAC. Viac fotiek z našich výstav si môžete pozrieť v galérii. Ďakujem každému, kto nám držal prsty a pomáhal :) 

X´SUGAR Queen´s joy CACIB Nitra:
25.1.2019 - Excellent 2, r.CAC (j: György Tesics, HU)
26.1.2019 - Excellent 1, CAC (j: Jana Janek, SK) she is now Slovak champion of beauty
27.1.2019 - Excellent 2, r. CAC (j: Peter Berchtold, AT)

23. 1. 2019 - Vyšetrenie HNPK

Dnes sme obdržali výsledky z genetického vyšetrenia pre chorobu HNPK (heredital nasal parakeratosis) s výsledkom “clear” pre naše 2 mladé baby - Sugarku a Queenku. Ani jedna z nich nebude trpieť touto chorobou ani prenášať ho na potomstvo. Z výsledkov máme veľkú radosť.

HNPK results: 
X’SUGAR Queen’s joy -  N/N (clear)
ICE QUEEN Amazing love - N/N (clear) 

Both are EIC clear too
29. 9. 2018 Jesenné skúšky retrieverov Kolárovo

Po 2,5 mesačnej príprave na skúšky nadišiel dlhoočakávaný deň :) Už počas príprav sme mali z Queenky veľkú radosť, pretože je to sučka s naozaj veľkou vášňou pre prácu. S obrovskou radosťou pracuje na vode aj na suchu. Skúšky sa vydarili v I. cene (191 b. z 200 b.) Ďakujem môjmu ocinovi, bez ktorého by to takto určite nedopadlo :)