3.4.2018 11 rokov od narodenia prvých šteniatok v našej CHS  :)

Dnes nás prišla navštíviť Huncutka (ICE CREAM A.L.), so sovojou sestrou Queenkou sa vybláznili do sýtosti, toto krásne jarné počasie sme si užili aj my :) Fotka z dnešnej prechádzky.
V tento deň oslavuje svoje 11. narodeniny aj naša Channyka (Channary Sun In Their Eyes). Je to krásnych 11 rokov, odkedy sa v naše CHS narodil prvý vrh. Prajeme jej aj všetkým súrodencom veľa zdravíčka a ešte veľa pekných rôčkov.

Happy birthday our dear Channy. Today, she´s celebrating 11 years. 

10.-11. 2. 2018 CACIB Nitra

Výstavnú sezónu sme zahájili v Nitre na medzinárodnej výstave psov, kde sme mali prihlásenú našu Sugarku prvýkrát v triede pracovnej. V sobotu vo veľmi silnej konkurencii zo 7 sučiek vyhrala svoju triedu s ocenením Výborná 1, CAC, čím splnila podmienky pre udelenie titulu Slovenský šampión krásy mladých. Je to jej tretí dokončený šampionát vo veku 17 mesiacov. Sugarka si výstavy a predvádzanie v kruhu naozaj užíva, o to sa z jej úspechov viac tešíme. V nedeľu sa jej darilo takisto a znovu vyhrala svoju triedu s ocenením Výborná 1, CAC. V Sobotu mala na výstave priemiéru Dorinkina dcéra a Queenkyna sestra - ICE CREAM Amazing love (Huncut), ktorá sa predviedla v triede mladých vo veku 10 mesiacov a získala ocenenie Výborná 4. Ďakujeme jej majiteľom za starostlivosť a peknú prípravu na výstavu, už len doladiť maličkosti :) V sobotu bola rozhodkyňa p. Jana Janek a v nedeľu p. Viera Vítková. Na fotke tentoraz naša Queenka, ktorá nás sprevádzala na výstave celý víkend. Ďakujeme našim priateľom za krásne strávený víkend a všetku pomoc.

X´SUGAR Queen´s joy in working class:
10.2.2018 - Excellent 1, CAC (j: Jana Janek, SK) she is fulfilled conditions for
Slovak junior champion 
11.2.2018 - Excellent 1, CAC (j: Viera Vítková, SK)

1. 1. 2018 - Šťastný nový rok!

Všetkým návštevníkom našej stránky prajem šťastný nový rok, hlavne veľa zdravia, šťastia a lásky pre Vás aj pre Vašich miláčikov!

27. 12. 2017 - Návšteva ICE CREAM Amazing love (Huncut)

V tento pekný slnečný deň nás prišla navštíviť Queenkina sestra – Ice Cream A. L. (Huncut). Dali sme menšiu prechádzku s našimi babami, kde sa do sýtosti vyšantili. Na fotke sestry (Ice Cream & Ice Queen)

10. 12. 2017 - CACIB Nitra (SK)

V tento deň sme sa zúčastnili medzinárodnej výstavy v Nitre, kde sa Sugarka predviedla v triede mladých a spomedzi 6 sučiek vyhrala svoju triedu V1, CAJC. Rozhodca: M. Václavík, CZ. Týmto sme výstavnú sezónu úspešne ukončili, ďakujem mojim milým psíkom za krásne momenty, všetkým ktorý nám tak či tak pomohli. :)